Nasza restauracja jest czynna cały rok

kategorie menu

Naszą specjalnością są

Dania Rybne

Wina czerwone
ACANTO - wytrawne
Ciemnoczerwony kolor z fioletowymi refleksami. Bogaty owocowy aromat, w którym dominują ciemne owoce takie jak jeżyny, czarna porzeczka oraz śliwka. Pełne ciała wino z doskonałą budową i doskonałym zrównoważeniem smaków.
15.00 zł / 15cl 58.00 zł / 75cl
EVOLUCIÓN RESERVA CARMENERE - wytrawne
W nosie wyczuwalne aromaty czerwonych owoców, takich jak wiśnie, jeżyny oraz nuty przypraw. W ustach wyczuwalne jeżyny oraz zioła Wino z delikatnymi garbnikami w tle. Długi finisz z mocno owocowym akcentem.
87.00 zł / 75cl
VALPOLICELLA RIPASSO - wytrawne
Zbudowane z tradycyjnych szczepów z regionu Veneto. Posiada jasno rubinowy kolor z wyczuwalnym aromatem jagód i czarnego pieprzu. Delikatne taniny dają przyjemne poczucie okrągłości i soczystości owoców. Idealne do wołowiny, łagodnych i miękkich serów.
154.00 zł / 75cl
MIGLIANICO MONTEPULCIANO - wytrawne
Wino tworzone z najbardziej znanych autochtonicznych gron Abruzji, w malowniczym regionie środkowych Włoch. Głęboki, rubinowy kolor, doskonałe, owocowe z zaznaczonymi taninami. Idealnie komponuje się zczerwonym mięesm oraz serami.
15.00 zł / 15cl 42.00 zł / 50cl
CASA MARIA TEMPRANILLO - wytrawne
Piękny rubinowy kolor z fioletowymi refleksami, intensywne aromaty dzikich ciemnych owoców wraz z wanilią i posmakiem żywicy. .
63.00 zł / 75cl