kategorie menu

Naszą specjalnością są

Dania Rybne

Wina czerwone
ACANTO - wytrawne
Ciemnoczerwony kolor z fioletowymi refleksami. Bogaty owocowy aromat, w którym dominują ciemne owoce takie jak jeżyny, czarna porzeczka oraz śliwka. Pełne ciała wino z doskonałą budową i doskonałym zrównoważeniem smaków.
16.00 zł / 15cl 77.00 zł / 75cl
VALPOLICELLA RIPASSO - wytrawne
Zbudowane z tradycyjnych szczepów z regionu Veneto. Posiada jasno rubinowy kolor z wyczuwalnym aromatem jagód i czarnego pieprzu. Delikatne taniny dają przyjemne poczucie okrągłości i soczystości owoców. Idealne do wołowiny, łagodnych i miękkich serów.
198.00 zł / 75cl
MIGLIANICO MONTEPULCIANO - wytrawne
Wino tworzone z najbardziej znanych autochtonicznych gron Abruzji, w malowniczym regionie środkowych Włoch. Głęboki, rubinowy kolor, doskonałe, owocowe z zaznaczonymi taninami. Idealnie komponuje się zczerwonym mięesm oraz serami.
16.00 zł / 15cl 48.00 zł / 50cl
DOMAINE BLOMAC CABERNET SAUVIGNON - wytrawne
Ciemnorubionowy kolor. W zapachu dominują aromaty czerwonych i ciemnych owoców, wiśnie, czereśnie z charakterystyczną nutą czarnych porzeczek, eukaliptusa oraz przypraw. W ustach miękkie, ułożone z umiarkowanymi taninami i delikatną kwasowością.
75.00 zł / 75cl
DAIMON CRIANZA TEMPRANILLO - wytrawne
Rubinowy kolor z fioletowymi refleksami. Wspaniałe aromaty czereśni, czarnej porzeczki podkreślone nutami dymnymi, czekoladą, wanilią i pieprzem. Miękkie i zrównoważone zakończenie wypełnione dojrzałymi leśnymi owocami z cedrowym finiszem
89.00 zł / 75cl