kategorie menu

Naszą specjalnością są

Dania Rybne

Wina białe
MIGLIANICO TREBBIANO - wytrawne
Biały szczep trebbiano uprawiany od niepamiętnych czasów wśród wzgórz Miglianico. Śródziemnomorski charakter i wzgórza sprawiają, że wino jest delikatne i cudownie owocowe
16.00 zł / 15cl 48.00 zł / 50cl
S.OSVALDO PINOT GRIGIO - wytrawne
Cudownie świeże wino. W zapachu intensywne aromaty kwiatów, jabłek, gruszek oraz owoców cytrusowych. Na podniebieniu delikatne, przyjemne, wypełnione posmakiem złotych jabłek i owoców tropikalnych.
16.00 zł / 15 73.00 zł / 75
SAUVIGNON BLANC - wytrawne
Bardzo aromatyczne w nosie, o klasycznym zapachu cytrusów, agrestu, pędów czarnej porzeczki, kwiatu bzu i nutami owoców tropikalnych. Łagodny finisz przynosi aromat dojrzałych, słodkich owoców tropikalnych, które otacza kwasowe orzeźwienie.
128.00 zł / 75cl
KARL ERBES RIESLING - półwytrawne
Barwa jasno słomkowa z zielonymi refleksami. Zapach bardzo świeży, z nutami cytrusów i owoców tropikalnych. Klasyczny riesling znad Mozeli o półwytrawnym charakterze - zwiewny, lekki i orzeźwiający na podniebieniu.
88.00 zł / 75cl
DOMAINE BLOMAC CHARDONNAY - wytrawne
Piękny, jasnozłoty kolor z zielonymi refleksami. W zapachu dominują aromaty kandyzowanych cytrusów, gruszek, brzoskwiń oraz białych kwiatów. Zakończenie wypełnione dojrzałymi owocami, morelą i delikatną nutą brioszki w zakończeniu.
77.00 zł / 75cl